Jump to content
FORUM
Sign in to follow this  
Raul

Stara vremena

Recommended Posts

Evo tema gdje bi se mogli prisjetiti starih vremena i objaviti video neki od serija, filmova ili neke slike koje bi nas sviju malo vratile u djetinstvo koje danas nazalost ove generacije moze se reci i da nemaju

• Upvote 3

Smogovci su najjača serija za djecu svih vremena .

• Upvote 1

Super tema, evo jedna vezano za igrice. Neki dan sam sa frendovima pričao o ovome kako bi valjalo ponovo razbaciti.

Ovoga se sjećaju starije generacije. Ove nove generacije ganjaju Pokemone :D

• Upvote 1

Brate najviše od svih multiplayera mi je Jems bond najači kao i Duke Nukem  pored ostalih .

Ali moj broj jedan je PES soccer !

18 godina ga igram nikad da dosadi 

Sjećate li se? Od '87. do '89. Program na Garavicama : Jugoslovenski festival sinfonijskih orkestara.

Tri godine..šest sinfonijskih orkestara..preko 400 glazbenika.

Organizator : Fond kulture Bihać

15697407_10211582735233927_5926904458739900137_n.jpg

Ajno legenda.

Kod poste na pjesackom cekala ona da auta stanu da predje preko ulice (tad  tamo nije semafora bilo) a ono nijedno

auto da zaustavi da moze ulicu preci.😟

Razljutilo to Ajnu pa na sav glas odcepi psovati.

Ugleda nju  policajac koji se u blizini nalazio te pritrci uzme Ajnu u naramak pa je preko ulice prenese.

Onako u naramku nastavila Ajno i policajcu  psovati - a  ispascu ti jebo te otac sasava .😄

• Like 1

A u uglu usta uvijek Morava bez filtera.Znas li da joj je sve ijedna aladza i dimije bila progorena jer nikad nije obazirala koliki je cik.Bila je zena ko melem i zgadila mi je drobni burek za sav zivot cisteci ga od dedine tarabe.

• Haha 1

35 minutes ago, telefon said:

A u uglu usta uvijek Morava bez filtera.Znas li da joj je sve ijedna aladza i dimije bila progorena jer nikad nije obazirala koliki je cik.Bila je zena ko melem i zgadila mi je drobni burek za sav zivot cisteci ga od dedine tarabe.

Ma aladza i nekako al dimije stalno ko izresetane - moglo bi se, rupicasti dezajn, nazvati.😋