Jump to content
FORUM
gerix

IZBORI 2018.

Recommended Posts

Evo jedna politička tema, ako neko želi kasnije može napraviti i anketu :)

Hajmo, ko su zanimljivi kandidati ... ko šta nudi, programi ? Kako će ko proći... hajmo malo prodiskutovati :)

Komšić će imat minimalno 150 hiljada glasova, o tome uopšte ne treba ni razmišljat. Pogledaj anketu na Face-u, Komšić vodi ispred svakog bošnjačkog kandidata

Ja bih volio da Becirevic prodje u predsjednistvo. Jedini iza kojeg nema afera nekakvih, a pametan i perspektivan mlad covjek.

• Upvote 1

2 hours ago, Vywegh said:

Ja bih volio da Becirevic prodje u predsjednistvo. Jedini iza kojeg nema afera nekakvih, a pametan i perspektivan mlad covjek.

Slazem se. Samo ne znamo koliko ce se snaci medju vukovima, a posebno ako udje u predsjednistvo i Dodik. U tom slucaju bi najbolji bio Komšić. 

U svakom slucaju neke velike promjene se nece desiti, nazalost. Mldi ce i dalje odlaziti. 

Pogledajte kandidate za nas kanton. Sve skoro iate face, a nove su tu radi sebe. 

Ko god prodje u predsjednistvo nece imati mnogo posla kad nas je vecina vec otisla iz Bosne a i jos polahko odlaze

• Upvote 1
  • Downvote 1

Just now, pixloe said:

Ko god prodje u predsjednistvo nece imati mnogo posla kad nas je vecina vec otisla iz Bosne a i jos polahko odlaze

Ma sad su oni brate prije izbora asvi dobri kao, a kad prođe, ona umjesto da nam mašu kao normalni, mašu nam srednjim prstom, hahaha :D :D Ali šta ćeš navikli smo mi, a i sami smo krivi, ko god da bude na vlasti. Bosni više ni Angela Merkel ne može pomoći 

• Upvote 1

7 minutes ago, Elvedin Hasanagić said:

Po mome mišljenju najbolje da predstavnici Bošnjaka budu ispred nacionalne stranke, jer će takvi sigurno braniti interese Bošnjaka! 

Mislim ipak da nije to najbolje rješenje. Takvi su nas doveli ovdje gdje jesmo

• Like 1
  • Upvote 2

2 minutes ago, stacemi said:

Mislim ipak da nije to najbolje rješenje. Takvi su nas doveli ovdje gdje jesmo

Za koga onda glasati i zasto ?

• Sad 1

1 minute ago, gerix said:

Za koga onda glasati i zasto ?

Ja sam onaj što govori da ne treba nikako ni ići glasati, jer svi su oni, da izvineš, ista govna 

2 minutes ago, stacemi said:

Ja sam onaj što govori da ne treba nikako ni ići glasati, jer svi su oni, da izvineš, ista govna 

Pa kad bi svi tako uradili, opet bi ovi prvi vodili drzavu kao i 20 i nesto godina jer oni imaju vjecno svoja sela i majke koje i danas vicu: Mi cemo za Aliju. 

Ne znam sta ovi novi nude i ko je na listama od ovog Sepica ?

ima li ko da stavi listu za skupatinu usk da vidim "face". 

• Haha 1

4 minutes ago, gerix said:

Pa kad bi svi tako uradili, opet bi ovi prvi vodili drzavu kao i 20 i nesto godina jer oni imaju vjecno svoja sela i majke koje i danas vicu: Mi cemo za Aliju. 

Ne znam sta ovi novi nude i ko je na listama od ovog Sepica ?

ima li ko da stavi listu za skupatinu usk da vidim "face". 

Iskreno, ja mislim da je Šepić i prije početka već napravio jedan lažan potez. Rekao je da će kampaniju započeti iz svoje Krajine, svoga Cazina, a kako mi se čini kampaniju je ipak započeo iz Sarajeva. On je bio među onima od kojih se SDA očistila, jer jednostavno, "ujedao je ruku koja ga je hranila" 

• Confused 1

2 hours ago, stacemi said:

Iskreno, ja mislim da je Šepić i prije početka već napravio jedan lažan potez. Rekao je da će kampaniju započeti iz svoje Krajine, svoga Cazina, a kako mi se čini kampaniju je ipak započeo iz Sarajeva. On je bio među onima od kojih se SDA očistila, jer jednostavno, "ujedao je ruku koja ga je hranila" 

Šepić nije nikakva promjena. Godinama je u vlasti sada zeli samo nastaviti, iskljucivo radi sebe i svoje porodice. 

• Like 2
  • Upvote 1

Je li Hadzipasic ljubavnik ove godine kandidat na izborima ? 😂😂😂

Teško će Komšić pobijediti Čovića jer Komšič dijeli istu glasačku bazu(lijevo-građanske stranke) sa Denisom i Falatarom, pa pretpostavljam da će se tu podijeliti glasovi

• Like 3

Ma ko god uzme nema nama pomoći..Na žalost surova istina.

• Like 2

Priča se da ovi "nose" izobre ove godine, za Šukija kažu da se prodo Hozanu i da je raspad sistema u Bihaću...

sda-1.jpg

Meni su najjači ovi botovi po fb komentarima bilo da su iz SDA, SBB-a, HDZ-a, SDP-a. Pričaju o nekim stvarima koje se tiču vanjske politike ili ekonomije, a ne znaju složiti prosto-proširenu rečenicu kako treba.

6 hours ago, Kula said:

Priča se da ovi "nose" izobre ove godine, za Šukija kažu da se prodo Hozanu i da je raspad sistema u Bihaću...

sda-1.jpg

Suki se prodao za tako jeftine pare, Hozan na celu, posten dok prati situaciju i kasira a Merhamet je prica sama za sebe 

Ali i Zikrija je sa njima vjerovatno nije jos potrosio jednokratnu pomoc sto je sam sebi odobrio haha

Da da. To je ona priča sto je klix objavio da je sam sebi isplatio jednokratnu pomoc kao nacelnik. Ako njemu treba pomoc, sta je sa narodom koji radi za 450 KM ili onima koji nikako ne rade. 

Pogledajte Fahrin govor :)

19 minutes ago, Kula said:

Da da. To je ona priča sto je klix objavio da je sam sebi isplatio jednokratnu pomoc kao nacelnik. Ako njemu treba pomoc, sta je sa narodom koji radi za 450 KM ili onima koji nikako ne rade. 

Pogledajte Fahrin govor :)

I ovaj je davno odlutao, najbolje bi bilo da se makne sa politicke scene

• Upvote 1