Jump to content
FORUM
Sign in to follow this  
gerix

Ubistvo u Krupi

Recommended Posts

Cujem da je jucer desilo stravicno ubistvo u Krupi gdje je momak 85. Godiste ubio mater svoju i iznajmio Skodu oktavio u Auto kuci u Bihacu iznajmio auto i pobjegao u Sarajevo i tamo je uhapsen. 

• Upvote 1

Da. Baš čitam na internetu...

navodno se dovezao do Sarajeva i zvao policiju da se preda. 

Kada su ovakvi ljudi spremni uraditi ovo vlastitoj majci, sta su spremni uraditi meni ili tebi ?

u sta se mi to pretvaramo ?

Luđak, a koliko ih je takvih samo... Da Bog sačuva svakog od nas takvih bolesnika, ali to treba za rešetaka na doživotnu robiju

• Like 1

Kakva je to ličnost, kakav je to monstrum... Nikad neću razumjeti. Ne vjerujem da i jedna majka može nešto tako nažao učiniti vlastitom djetetu da ovo napravi

• Sad 1

2 hours ago, 1260 said:

Kakva je to ličnost, kakav je to monstrum... Nikad neću razumjeti. Ne vjerujem da i jedna majka može nešto tako nažao učiniti vlastitom djetetu da ovo napravi

Sta god da mu je uradila nije dovoljno da uradi ovo sto je uradio. Pa koliko boldstan trebas biti da pomislis na to, a tek da uradis to. I da mirne glave nakon svega dodjes u Bihac autobusom i iznajmis auto kod Begovica i uputis se lagano u Sarajevo. 

Neko prica da je nakon ubistva donio i neko zlato koje je prodao. Sad da li je njeno, vrlo moguce. Tuga, tuga, tuga...

• Upvote 1

Na pitanje da li je istina da je V. S. jeo dijelove tijela svoje majke, kao što navode pojedini bh. mediji, potparolka Galić je rekla da "ne može potvrditi tu informaciju", te da u svojoj karijeri nije doživjela ovakav monstruozan zločin. - ovo je strašno što se desilo, čovjek ne može ništa ni kazati

• Like 1

38 minutes ago, stacemi said:

Na pitanje da li je istina da je V. S. jeo dijelove tijela svoje majke, kao što navode pojedini bh. mediji, potparolka Galić je rekla da "ne može potvrditi tu informaciju", te da u svojoj karijeri nije doživjela ovakav monstruozan zločin. - ovo je strašno što se desilo, čovjek ne može ništa ni kazati

On tvrdi da su mu džini dolazili i tražili od njega. No opet ne može okriviti njih za to jer je sam kriv.

Slično ubistvu u prekounju, kada je ženi odsječena glava a tijelo bačeno u Unu. Sihrbazi koji rade te sihire, ti džini od njih se traži prvo mačku da ubiju, pile, konja, kravu, na kraju sve više dok ne ubiju čovjeka na najsvirepiji način. Eto npr šta je on uradio tijelom.

Da nas Bog dragi zaštiti i zakloni od takvih i do džina..

• Like 2

Danima komadao i jeo majku pa zakopao dijelove tijela oko kuće

Na zaprepaštenje policijskih službenika rekao je da je desetak dana sjekao i jeo dijelove tijela majke. Ostatak njezina tijela je, po osobnim tvrdnjama, raskomadao, zatim zapalio i zakopao na različitim lokacijama u okolici oko kuće.

Kada su ga policijski istražitelji pitali zašto je to učinio, odgovorio je da je bio pod utjecajem crne magije te da su mu nepoznata bića naložila da to učini.

Nakon iskaza policija je Sabahudina Velića iz Sarajeva odvezla natrag do kuće gdje isprva nije mogao otkriti na kojim je lokacijama zakopao tijelo nesretne žene.

Nekoliko bagera prekopavalo je okolinu kuće i širi lokalitet nakon čega su pronađeni dijelovi tijela 60-godišnjakinje.

Dežurni tužitelj u Unsko-sanskoj županiji naložio je psihijatrijsko vještačenje 33-godišnjaka i naložio druge mjere kako bi se rasvijetlili detalji ovog nezabilježeno okrutnog ubojstva i kanibalizma.

On 16. 09. 2018. at 15:21, RiDaM said:

On tvrdi da su mu džini dolazili i tražili od njega. No opet ne može okriviti njih za to jer je sam kriv.

Slično ubistvu u prekounju, kada je ženi odsječena glava a tijelo bačeno u Unu. Sihrbazi koji rade te sihire, ti džini od njih se traži prvo mačku da ubiju, pile, konja, kravu, na kraju sve više dok ne ubiju čovjeka na najsvirepiji način. Eto npr šta je on uradio tijelom.

Da nas Bog dragi zaštiti i zakloni od takvih i do džina..

Ti meni opet brises postove, tupsone jedan 

1 hour ago, Jinno Suke said:

Ti meni opet brises postove, tupsone jedan 

Ti postom svojim nazivaš "Tebi je bambuća oprala mozak" 

Šta želiš reći sa tim da ja nemam pravo na svoje mišljenje, odnosno da ga iznesem na forumu? Ti želiš na neki način da poniziš nekog da bi se ti uzdigao!? Šta imaš ti od toga!?

Ja ću obrisati svačiji post, banovati svakog ko bude vrijeđao i omaložavao nekog na bilo koji način. Pa sve i da istinu govoriš, ti nemaš pravo lično da se obraćaš po pitanju nečijeg života, navika, pisanja, privatnog života. 

Ako misliš na forumu biti, onda se trudi da gledaš svoj život i svoja posla, stavljaš svoja mišljenja, a ne vrijeđaš, prezireš, ponizavaš samo da bi se ti bolje osjećao!

Ps: Ovo je posljednji moj post tebi i odgovor na bilo čemu..

1 hour ago, RiDaM said:

Ti postom svojim nazivaš "Tebi je bambuća oprala mozak" 

Šta želiš reći sa tim da ja nemam pravo na svoje mišljenje, odnosno da ga iznesem na forumu? Ti želiš na neki način da poniziš nekog da bi se ti uzdigao!? Šta imaš ti od toga!?

Ja ću obrisati svačiji post, banovati svakog ko bude vrijeđao i omaložavao nekog na bilo koji način. Pa sve i da istinu govoriš, ti nemaš pravo lično da se obraćaš po pitanju nečijeg života, navika, pisanja, privatnog života. 

Ako misliš na forumu biti, onda se trudi da gledaš svoj život i svoja posla, stavljaš svoja mišljenja, a ne vrijeđaš, prezireš, ponizavaš samo da bi se ti bolje osjećao!

Ps: Ovo je posljednji moj post tebi i odgovor na bilo čemu..

Brate ti si covjek iz kamenog doba de to shvati I imam puno pravo da ti to kazem, nemas veze od zivota I uvijek cu poklapati takve neandertalce ko sto si ti, cuj sihiri istjerivanje sejtana iz cojka

58 minutes ago, Jinno Suke said:

Brate ti si covjek iz kamenog doba de to shvati I imam puno pravo da ti to kazem, nemas veze od zivota I uvijek cu poklapati takve neandertalce ko sto si ti, cuj sihiri istjerivanje sejtana iz cojka

Drug, postoje nevidljiva bića koji se zovu šejtani i istraži malo šta su sve sposobni, posebno ako sihribaz napravi "pakt" s njima i tebe uvuku u to... Ne daj Bože nikome. Googlaj ili priupitaj kakvog druga koji nešto zna od Islama ili još bolje kakvog najbližeg efendiju.

Sad da li to ima veze sa ovim događajem to ne znam, ali sam morao napisati ovo da te upoznam.

Edited by gerix

7 minutes ago, gerix said:

Drug, postoje nevidljiva bića koji se zovu šejtani i istraži malo šta su sve sposobni, posebno ako sihribaz napravi "pakt" s njima i tebe uvuku u to... Ne daj Bože nikome. Googlaj ili priupitaj kakvog druga koji nešto zna od Islama ili još bolje kakvog najbližeg efendiju.

Sad da li to ima veze sa ovim događajem to ne znam, ali sam morao napisati ovo da te upoznam.

Ovako su mnogi koji nisu vjerovali, kasnije sami doživjeli ili vidjeli na kraju ušutali. Kameno doba :D haj dobrooo

1 hour ago, Jinno Suke said:

Meni je drago da imamo nekog ko ima veze od života..Iskreno ako je ismijavanje tvoj najveći uspijeh, divim ti se.

Glupost je prepirati se oko toga.

Neki vjeruju neki ne. Ni prvi ni drugi nece popustiti. Bolo te k hoce li neko reci da su ga sejtani sje*** ili je psihicki slucaj.

Lik je uradio nesto sto je meni nepojmljivo, ubiti mater i jesti osobu kojoj si bio razlog za zivot.

Strasno.

• Like 1

3 hours ago, yeap said:

Glupost je prepirati se oko toga.

Neki vjeruju neki ne. Ni prvi ni drugi nece popustiti. Bolo te k hoce li neko reci da su ga sejtani sje*** ili je psihicki slucaj.

Lik je uradio nesto sto je meni nepojmljivo, ubiti mater i jesti osobu kojoj si bio razlog za zivot.

Strasno.

Da. Nema opravdanja za ovo. Daleko od toga. Ko ubije jednog covjeka kao danje ubio covjecanstvo. 

• Like 1

Covjek je očigledno teški psihički bolesnik koji mora doživotno u zatvorenu psihijatriju. On je imao traumu kada mu se djevojka utopila u Uni od tada nije bio isti.Imao je samo majku koju je volio i s kojom se dobro slagao po izjavama brata i vjerovatno je imao psihičke poremecaje i strah da će ostati sam.Možda je strah izazvao psihozu i odveo ga u tom smjeru.To je kao kad si na drogama i imaš halucinacije i vidiš bijele miševe itd. I nisi više gospodar vladtotog uma.

18 hours ago, Brod u boci said:

Covjek je očigledno teški psihički bolesnik koji mora doživotno u zatvorenu psihijatriju. On je imao traumu kada mu se djevojka utopila u Uni od tada nije bio isti.Imao je samo majku koju je volio i s kojom se dobro slagao po izjavama brata i vjerovatno je imao psihičke poremecaje i strah da će ostati sam.Možda je strah izazvao psihozu i odveo ga u tom smjeru.To je kao kad si na drogama i imaš halucinacije i vidiš bijele miševe itd. I nisi više gospodar vlastitog uma.