Jump to content
FORUM
Sign in to follow this  
OZNA

BORAČKA ZGRADA STO2

Recommended Posts

Prije desetak godina je počela izgradnja boračke zgrade u Bihaćkom naselju Ozimice II međutim ista nikad nije završena tačnije jedan ulaz STO 2.

Prvi ulaz STO 1 je useljen prije nekoliko godina za stranačke podobnike koji nikad nisu izvršili svoja dugovanja koja su bili dužni prilikom useljenja .

Kupci stanova u ulazu STO2 izigrani prevareni poniženi ne mogu da usele u kupljene stanove ?

Grad i stanouprava grada Bihaća ne mogu i neće da obezbjede ljudima useljenje u kupljenu imovinu .

Rokovi se uvijek pomjeraju za novu godinu , pojedini kupci stanova su i umrli i nikad nisu dočekali useljenje u svoj kupljeni stan .

Pitam se zašto ?

I da li će ova Agonija biti rješena brzo ?

Lijep pozdrav !

Nadam se da će gospodin Fazlić ili neko drugi u gradu kantonu državi biti čovjek i rješiti naše probleme . 

Ovo više nije humano prema nama jer i mi smo ljudi i zaslužujemo dostojanstvo i poštovanje ! 

46 minutes ago, OZNA said:

Prije desetak godina je počela izgradnja boračke zgrade u Bihaćkom naselju Ozimice II međutim ista nikad nije završena tačnije jedan ulaz STO 2.

Prvi ulaz STO 1 je useljen prije nekoliko godina za stranačke podobnike koji nikad nisu izvršili svoja dugovanja koja su bili dužni prilikom useljenja .

Kupci stanova u ulazu STO2 izigrani prevareni poniženi ne mogu da usele u kupljene stanove ?

Grad i stanouprava grada Bihaća ne mogu i neće da obezbjede ljudima useljenje u kupljenu imovinu .

Rokovi se uvijek pomjeraju za novu godinu , pojedini kupci stanova su i umrli i nikad nisu dočekali useljenje u svoj kupljeni stan .

Pitam se zašto ?

I da li će ova Agonija biti rješena brzo ?

Lijep pozdrav !

Nadam se da će gospodin Fazlić ili neko drugi u gradu kantonu državi biti čovjek i rješiti naše probleme . 

Ovo više nije humano prema nama jer i mi smo ljudi i zaslužujemo dostojanstvo i poštovanje ! 

Šta je dogovoreno na sastanku održanom neki dan sa gradonačelnikom ??

Čujem da je potrebno još oko 120 000 KM za lift i da se radijatori postave

• Upvote 1

8 minutes ago, dobri duh said:

Šta je dogovoreno na sastanku održanom neki dan sa gradonačelnikom ??

Čujem da je potrebno još oko 120 000 KM za lift i da se radijatori postave

Na žalost nisam prisustvovao sastanku tako da nisam upoznat sa više informacija.

U suštini uvijek nedostaje 120 hiljada a kada se prikupe ti novci onda opet se javi neki drugi dug od 200 hiljada tako da je zgrada u deset godina pojela više od 6 miliona .

Stanouprava grada ,

Domoinvest i nadzorni organ Euroing  uzimaju novac sa računa a da nikad ne završavaju dogovoreno.

Euroing kao nadzorni organ nikad nije izvršio uvid i kontrolu zgrade i zajedničkih prostorija ... sklonište puno vode , smanjenje kvadrature u stanovima , stepenice od metra koje su previsoke i za najzdravijeg a još za RVI , je misaona imenica sramota.

Čujem da je 70% "boraca" prodalo svoje stanove.

Žalosno je da ispaštaju oni pravi boraci koji su se uvalili u kredite da otplaćuju te stanove i evo koliko godina su otplatili ili si pri kraju otplate, a ne žive u svojim stanovima. 

Neko za ove stvari mora odgovarati.

• Like 2

2 hours ago, gerix said:

Čujem da je 70% "boraca" prodalo svoje stanove.

Žalosno je da ispaštaju oni pravi boraci koji su se uvalili u kredite da otplaćuju te stanove i evo koliko godina su otplatili ili si pri kraju otplate, a ne žive u svojim stanovima. 

Neko za ove stvari mora odgovarati.

Pozdrav , ne to nisu istine niko nije prodao svoj stan jer niko od kupaca  nije dobio vlasnistvo i papire za stan ostale notarske poslove i dokaz o vlasništvu .

Glupo je vjerovati da bi neko kupio neku nekretninu bez da je odmah može prevesti i upisati na sebe .

Da li bi ti kupio takvu nekretninu na osnovu    Verbalnog dogovora ? 

Ja licno nikad.

Na žalost kod nas ljudi uvijek pričaju priče izvode teorije zavjere Itd.

Pa tako i pojedini kupci stanova iz same zgrade STO 2  komentarišu druge stanare negativno zbog toga sto je neko napravio kupatilo prema vlastitoj želji stavio drukčije skuplje pločice ili razveo podnogrijanje te odvojio etažno grijanje .

ljudi ne stvaraju da svako ima pravo da u svom stanu sa vlastitim kapitalom radi šta hoće . Seljačka posla !

1 hour ago, OZNA said:

ljudi ne stvaraju da svako ima pravo da u svom stanu sa vlastitim kapitalom radi šta hoće . Seljačka posla !

A i ljubomora vjerovatno, mozda i zavist. Ko ce ga znati

2 minutes ago, Vywegh said:

A i ljubomora vjerovatno, mozda i zavist. Ko ce ga znati

Mi smo takvi ljudi puni zla i sujete .

bitno je voditi računa ko šta ima od kud je to kupio koga jebe ko mu je ljubavnik ljubavnica Itd.

Ja sa radnom kolegicom izašao par puta na kafu na pauzi  drugi iz firme počeli pričati da mi je ona ljubavnica i ako je i ona i ja sretno oženjeni udati .

I tako ti ljudi naprave problem koji te može skupo koštati .

• Haha 1
  • Upvote 1

5 minutes ago, OZNA said:

Ja sa radnom kolegicom izašao par puta na kafu na pauzi  drugi iz firme počeli pričati da mi je ona ljubavnica i ako je i ona i ja sretno oženjeni udati .

Ahahah a djesh to uraditi covjece :D pogotovo u nasoj kasabi

5 hours ago, OZNA said:

Pozdrav , ne to nisu istine niko nije prodao svoj stan jer niko od kupaca  nije dobio vlasnistvo i papire za stan ostale notarske poslove i dokaz o vlasništvu .

Glupo je vjerovati da bi neko kupio neku nekretninu bez da je odmah može prevesti i upisati na sebe .

Da li bi ti kupio takvu nekretninu na osnovu    Verbalnog dogovora ? 

Ja licno nikad.

Na žalost kod nas ljudi uvijek pričaju priče izvode teorije zavjere Itd.

Pa tako i pojedini kupci stanova iz same zgrade STO 2  komentarišu druge stanare negativno zbog toga sto je neko napravio kupatilo prema vlastitoj želji stavio drukčije skuplje pločice ili razveo podnogrijanje te odvojio etažno grijanje .

Istina je. Ja znam za 2 slucaja koji su kupili stan a nisu ga jos preveli na sebe jer ne mogu, sto si u pravu. Ali su napravili sa vlasnikom notarski ugovor da je duzan isti stan prepisati na novog vlasnika kada zabrana prepisa istekne. 

Nasi ljudi nadju za sve rjesenje. 

Prije će naseliti ovu ološ  nego naše borce... 

Edited by Ammar

35 minutes ago, Kula said:

Istina je. Ja znam za 2 slucaja koji su kupili stan a nisu ga jos preveli na sebe jer ne mogu, sto si u pravu. Ali su napravili sa vlasnikom notarski ugovor da je duzan isti stan prepisati na novog vlasnika kada zabrana prepisa istekne. 

Nasi ljudi nadju za sve rjesenje. 

Nisam to znao mada me iskreno i ne zanima šta će neko uraditi sa svojom imovinom to je njegov problem .

Tacno kod nas ljudi nalaze rješenja ali to je onda upitanju nezakonita radnja .

Jer mogućnost kupovine imaju samo boračke populacije ali svi mi znamo kako je to išlo i da je sama komisija dobila pojedinačno više godina zatvora uvjetno .

I sam jedan takav notarski ugovor nije valjan jer predmet ugovora je prodavanje nečeg sto ne posjeduješ .

Ja se divim hrabrosti ljudi koji mogu ostvariti takvu kupovinu jer danas je takvu vrijeme da vlastitom bratu nemozes vjerovati .

• Upvote 1