Jump to content
FORUM
Sign in to follow this  
zlaja

Danasnje djevojke

Recommended Posts

Cao svima,

Sjedim uz kafu i citam teme svi nesto otvaraju pisu vidim ima dosta aktvnosti al mi je tema jedna zapela da je nema pa ev ja cu je otvorit.

Dragi Biscani i Biscanke i sire koji prate Biscani forum postavljam vam jedno pitanje pa da malo popricamo :)

Sta se zadnje vrijeme desilo sa djevojkama da nema vise onih romanticnih vecera izlasci sviranje gitarom poklanjanjem buket cvijeta danas se sve svodi kafa alkohol i kes ili ako si babin sin.

Da li neko moze malo da mi pokusa otvoriti oci sta se to desilo.....

Današnje djevojke su super kakvi su muškarci odnosno današnji momci kojima je bitnija kockarnica kladionica opijanje i kukanje po cijeli dan .

Kako će taj sutra biti muž otac glava kuće kad iskocks sve živo .

Današnji momci odu na kafu sa dobrom ribom odmah sutradan priča jebavao je cijelu noć Itd. (lažu )

Žensko je vrlo lako osvojiti ako si imalo čovjek i ako si normalan vrijedan i pošten .

Uz to moraš biti nenapasan već laganica žene vole polako !

• Haha 1

1 minute ago, Barba said:

Današnje djevojke su super kakvi su muškarci odnosno današnji momci kojima je bitnija kockarnica kladionica opijanje i kukanje po cijeli dan .

Kako će taj sutra biti muž otac glava kuće kad iskocks sve živo .

Današnji momci odu na kafu sa dobrom ribom odmah sutradan priča jebavao je cijelu noć Itd. (lažu )

Žensko je vrlo lako osvojiti ako si imalo čovjek i ako si normalan vrijedan i pošten .

Uz to moraš biti nenapasan već laganica žene vole polako !

Neznam ko stoji iza profila, al iskreno da malo skratim ti tu ima tu i djevojaka nebi joj udovoljio dobro poznajem ovakve tipove kakve ste naveli/la nebitno al ako kazes lako je osvojiti na koji to nacin sto kazes da si bez oba roditelja (u slucaju kao sto sam ja) koji je otisao trbuhom za kruhom odma te gleda nekako ispod oka.... 

Na koji nacin trebam joj se dokazati ja ?

To sto mi ne vidimo te momente ne znaci da ih nema. Ljudi se vole i danas kao i prije tu nema promjene samo sto danas cure vise padaju na originalan meme nego na buket cvijeca. Radije bi da joj posaljes Premium paket za nesto online, nego a ide na veceru.

Jednostavno, romantika se kanalizirala kroz druge segmente, nama malo banalne, ali njima sasvim ok. 

• Upvote 1

Posted (edited)
53 minutes ago, zlaja said:

Cao svima,

Sjedim uz kafu i citam teme svi nesto otvaraju pisu vidim ima dosta aktvnosti al mi je tema jedna zapela da je nema pa ev ja cu je otvorit.

Dragi Biscani i Biscanke i sire koji prate Biscani forum postavljam vam jedno pitanje pa da malo popricamo :)

Sta se zadnje vrijeme desilo sa djevojkama da nema vise onih romanticnih vecera izlasci sviranje gitarom poklanjanjem buket cvijeta danas se sve svodi kafa alkohol i kes ili ako si babin sin.

Ja sam svoju današnju ženu "zbario" uz gitaru i uz Unu na toplu ljetnju večer...a i neke djevojke prije nje.Vjerujem da i danas ima takvih romantičnih djevojaka samo možda "tražiš" na pogrešnom mjestu

Edited by Grunf
  • Like 1
  • Upvote 3

Just now, Grunf said:

Ja sam svoju današnju ženu "zbario" gitarom uz Unu na toplu ljetnju večer...a i neke djevojke prije nje.Vjerujem da i danas ima takvih romantičnih djevojaka samo možda "tražiš" na pogrešnom mjestu

hehe ovo me nasmijalo uz gitaru hehehe drug iskreno ne trazim zato sto vdim da to nevodi nigdje dobro :)

On 02. 10. 2018. at 15:27, zlaja said:

Cao svima,

Buraz, nema više cile mile...

Sada ako nemas bmw i brod u kaficu na stolu sa šuškama u dzepu nema ni ih djevojaka. Ako ces traziti finu i postenu i da vodis nesto normalno kuci idi u dzamiju, tamo su takve djevojke, to je po kratkom postupku. 

Naravno, imas normalnih i van dzamije, ali morat ces mnogo, mnogo, traziti...

13 hours ago, Kula said:

Buraz, nema više cile mile...

Sada ako nemas bmw i brod u kaficu na stolu sa šuškama u dzepu nema ni ih djevojaka. Ako ces traziti finu i postenu i da vodis nesto normalno kuci idi u dzamiju, tamo su takve djevojke, to je po kratkom postupku. 

Naravno, imas normalnih i van dzamije, ali morat ces mnogo, mnogo, traziti...

Jao prica ista vec hiljadu godina, stari nemas pricu nemas nista zato te niko ne zeli kakve pare brodovi po tome je pola grada u celibatu niko zene nije vidio haj ubij se ko ti je kriv sto nemas nI jedan skill idi lvlaj se negdje

• Haha 2

Posted (edited)
3 hours ago, Jinno Suke said:

Jao prica ista vec hiljadu godina, stari nemas pricu nemas nista zato te niko ne zeli kakve pare brodovi po tome je pola grada u celibatu niko zene nije vidio haj ubij se ko ti je kriv sto nemas nI jedan skill idi lvlaj se negdje

Veze ti nemas. Tebe je izgleda tvoja ubjedila da te voli 😂

Edited by Kula
  • Upvote 1

ja do sad ni jednu normalnu u dzamiji nisam vidio.. sve vjeruju u nekog allaha :S

• Downvote 3

2 hours ago, Kula said:

Veze ti nemas. Tebe je izgleda tvoja ubjedila da te voli 😂

Tebi ce izgleds trebati flota na stolu

• Haha 1
  • Downvote 1

Ja sam svoju ženu upoznao na čudan način tako što sam kuhao kalju .

Kao student sam jedno vrijeme živio u nekoj vrsti studentskog kampusa to je bila manja zgrada ja sam živio na prvom spratu a više moje sobe je živjela moja žena .

Nakon par sedmica mi je bila dosadila menza u kampusu tako da sam otišao kupio neki rešo i kuhao sam sebi svaki dan nešto .

I tako sam jednom kuhao kalju a kalja  fala Bogu mirise nama Bosancima ali drugim ljudima holanđanima to smrdi a moja žena inače nemože podnijeti neke mirise .

I tako kuham ja kalju i kuca meni neko na vrata doslovno lupa otvaram kad ispred mene žena ljuta kao ris galami i to mi je bio najslađi trenutak u životu kada sam vidio neku ženu  doslovno sam se odmah zaljubio .Mislim da me nikad niko nije tako mrzio .

I tačno je kada kažu da se iz mrže lako prelazi u ljubav !

Doslovno moja žena je pravila peticiju da mene izbace iz kampusa da bi poslije tri godine živjela sa mnom zajedno .

Ljubav je čudo !

• Like 1
  • Upvote 1

@Barba jako zanimljiv dogadjaj.

Tema je jos otvorena prikljucimo se diskusiji :)

Ovisi ili moras kljestama vaditi iz njih :)

53 minutes ago, zlaja said:

Ovisi ili moras kljestama vaditi iz njih :)

Pa sa takvim mišljenjem i pričom o djevojkama još dugo ćeš biti solo !

Ne ide to tako , nemoj biti primitivan sa djevojkama treba uvijek lijepo i dati do znanja da si muškarac na kojeg se može pouzdati i osloniti .

Kod nas ljudi samo pričaju priče djevojke kurve ovo ono sponzoruše Itd .

To je suvišno 

Nije ona hladna, ona je zgažena od nečasnog i bezobraznog!
Ona pati, ona je cvijet što ga nogom pokori onaj koji ne voli. Ne vjeruje ona više u ljubav a kamoli u ljude.
Pusti je, žensko je takvo, treba vremena da se baterije ljubavi napune. Toplu ljubav dala je, očekivala da je šarmira, on joj šamar dao.

Ne znajući da za žensko treba imati poštovanje, jer žena je majka, žena je smiraj, ona je izvor energije čovjeku. Da je kamenom gađao, možda bi je promašio, ali je riječima i djelima dotukao. Sanjala je brak, da je oženi, a sada sanja dan da ga zaboravi. Nije potrebno da je prozivaš, samo zato što ne može da voli. Pusti je, neka vrijeme lijek joj donese, a ako se u tebe zaljubi,čuvaj je.

Sa moje stranice..

• Downvote 1

2 hours ago, RiDaM said:

Nije ona hladna, ona je zgažena od nečasnog i bezobraznog!
Ona pati, ona je cvijet što ga nogom pokori onaj koji ne voli. Ne vjeruje ona više u ljubav a kamoli u ljude.
Pusti je, žensko je takvo, treba vremena da se baterije ljubavi napune. Toplu ljubav dala je, očekivala da je šarmira, on joj šamar dao.

Ne znajući da za žensko treba imati poštovanje, jer žena je majka, žena je smiraj, ona je izvor energije čovjeku. Da je kamenom gađao, možda bi je promašio, ali je riječima i djelima dotukao. Sanjala je brak, da je oženi, a sada sanja dan da ga zaboravi. Nije potrebno da je prozivaš, samo zato što ne može da voli. Pusti je, neka vrijeme lijek joj donese, a ako se u tebe zaljubi,čuvaj je.

Sa moje stranice..

Ljudino svaka cast, iskreno sad cu ti reci imam djevojku kojoj su ubili svu nadu i iskreno ja sad vracam je iz nova krecem iz pocetka nekada placem kad je pogledam koliko mi je zao sta neki majmun uradio od nje jos plus na to on je meni dosao kaze kloni se je a da se klonim sto si joj urusio cjeli svijet i Hvala Allahu kako sam dosao u Svoj Bihac u Svoj GRAD koji krecem iz pocetka i imam nju jedino u zivotu i zapoceti sve iznova al mi je prioritet da joj do kazem da cu ja biti otac i njen saputnik i dio njenog srca ! 

• Like 1

1 hour ago, Umugande said:

Barba, di su one Milf-ace?

nestali u akciji dolaze stranci pripremaju se 

• Haha 2