Jump to content
FORUM
Vywegh

Uhapsen Emdzo, opet

Recommended Posts

https://www.klix.ba/vijesti/bih/uhapsen-bivsi-gradonacelnik-bihaca-emdzad-galijasevic/181112023

Nije mi jasno kako se postupak za primanje mita moze vuci ovoliko godina kada je sve bilo jasno kao dan kao i ovaj slucaj sa zgradom Komrada gdje je svima bilo jasno da se rade ocigledne prevare.

Slusali smo prijenose sjednica Vijeca na radiju i uzivo slusali kako se otima drzavno vlasnistvo i tek nakon 3/4 godine se pokrecu stvari sa mrtve tacke.

SDA ima više uhapšeni ili pod optužnicom nego Koza Nostra .

Nek su onom malog špicu Hušidića uhapsili on je gori od Emdže lik je prvoklasni kriminalac koji je od komrada napravio privatnu prćiju i uzimao po hiljade maraka mita za posao u Komradu .

Pola komrada njegova familija !

• Haha 1

28 minutes ago, Barba said:

SDA ima više uhapšeni ili pod optužnicom nego Koza Nostra .

Nek su onom malog špicu Hušidića uhapsili on je gori od Emdže lik je prvoklasni kriminalac koji je od komrada napravio privatnu prćiju i uzimao po hiljade maraka mita za posao u Komradu .

Pola komrada njegova familija !

Husidic????

7 hours ago, saco said:

Husidic????

Isti qurac  lopovsko 

Jutros bas gledam, pred Opcinu se parkiraju specijalci, upadaju s puskama u opcinu, hop cup nakon krtkog vremena teta podvijenog repica s lisicama u auto, i lijepo ajmo malaaa na obradu... Mogu krasti, lagati, ubijati, ali pravda ce stici sviju, ovako ili onako, brzo ili sporo, ali ce stici. To su oblici zivota nizi od pravog covjekaa, paraziti i bakterije, iako bez truna srama, ali pasce svi!

• Upvote 3

Samo nek se oni iz SDA takmiče ko će više ukrasti dok SNSD i HDZ pravi sastanke kako vlast i koaliciju formirati  i koje ministarske pozicije uzeti te koje ljude mislim diplomate poslati u koju zemlju da nerade ništa za racun BiH!

Nek mladi ljudi idu vani ništa drugo im nepreostaje jer će ih i Njemačkoj i Austrijanac i Norvežanin bolje poštovati !

11 hours ago, Fugaziii said:

Jutros bas gledam, pred Opcinu se parkiraju specijalci, upadaju s puskama u opcinu, hop cup nakon krtkog vremena teta podvijenog repica s lisicama u auto, i lijepo ajmo malaaa na obradu... Mogu krasti, lagati, ubijati, ali pravda ce stici sviju, ovako ili onako, brzo ili sporo, ali ce stici. To su oblici zivota nizi od pravog covjekaa, paraziti i bakterije, iako bez truna srama, ali pasce svi!

Daj Boze da tako bude

• Like 1

Cekamo forumske SDA-idolo-poklonike da se ocituju o ovom slucaju. Inace, oni imaju uvijek za SDA "opravdanje" i izgovor pa da vidimo sta na ovo kazu.

• Upvote 2

6 minutes ago, java10 said:

Cekamo forumske SDA-idolo-poklonike da se ocituju o ovom slucaju. Inace, oni imaju uvijek za SDA "opravdanje" i izgovor pa da vidimo sta na ovo kazu.

Kakva je razlika izmedju njih i svih ostalih?

U Hamdu, evo Sukija su se mnogi kleli pitanje gdje smo sad sta su nam radili i sta nam rade, svi su isti

26 minutes ago, saco said:

Kakva je razlika izmedju njih i svih ostalih?

U Hamdu, evo Sukija su se mnogi kleli pitanje gdje smo sad sta su nam radili i sta nam rade, svi su isti

Znaš šta je zanimljivo što se odmah prebacuje konkretno u ovom slučaju kod tebe na Hamdu i Šuhreta. Svi treba da odgovaraju.  

Ja ako kažem nešto protiv SDA odmah sam SDP-ova i obratno. 

ZA mene ko se god dogma vlasti od 95-2018.  Ništa nije napravio a materijalno se o koristio. 

Ne možemo lopovluke jednih pravdati lopvlucima drugih

• Upvote 2

Pritvor ne znači i osudu za djelo koliko god to neko volio ali vidim to odgovara i tužilaštvu i raji a ljudi kasnije oslobođeni 

Kakav je score do sada koji je to sve osuđen?

6 hours ago, 1260 said:

Znaš šta je zanimljivo što se odmah prebacuje konkretno u ovom slučaju kod tebe na Hamdu i Šuhreta. Svi treba da odgovaraju.  

Ja ako kažem nešto protiv SDA odmah sam SDP-ova i obratno. 

ZA mene ko se god dogma vlasti od 95-2018.  Ništa nije napravio a materijalno se o koristio. 

Ne možemo lopovluke jednih pravdati lopvlucima drugih

Za mene su svi isti, odgovorio sam na upis sta ce reci ovi iz SDA itd, ponavljam svi su isti volio bih da me neko demantuje i kaze da nisam u pravu. Imamo sad stanje u kantonu kakvo imamo eto srusili su jednu, imenovali novu, sta radi ova nova sta ovi prije njih nisu radili; NISTA! Kod nas tzv politicar koi promjeni stranu, boju nije u isto vrijeme kako kaze nova politika, promjene i sl vec samo pofucani politicar koi sebe nije nasao u boji koju napusta pa odjenom mozes zamisliti postao bolji a godinama radio sta je radio.

Sto se Hamde i Suhreta kao i Galijasevica tice da prebacujem, mozda malo bolje pogledamo oko sebe i vidimo njihov ucinak na zalost.

P.S.

Treba sacekati u svakom slucaju tuzilastvo, sud,

info Hadis je pusten kuci.

Nase sudstvo i tuzilastvo rade na principu nesto slicno kao sportski ribolov: uhvati, uslikaj, pusti !

Edited by Melo
  • Haha 1

Ovdje najveci promašaj je tužilac koji realno pojma nema. Ljudi ne shvaćaju da svaka ta optužnica koja padne protiv istih nepovratno je uništena. Imam osjećaj da su namjerno stavili neiskusnog tužioca koji će ispucati prilike kod svih ovih kriminalaca, iste te neće proći jer su neprofesionalno urađene i samim ti njihovo kriminalno stečena korist će biti legalizirana.

Edited by Mentality

Neka neka treba  hapsiti redom sve sto se stigne vezi i teraj u maricu

On 14. 11. 2018. at 20:54, Mentality said:

Ovdje najveci promašaj je tužilac koji realno pojma nema. Ljudi ne shvaćaju da svaka ta optužnica koja padne protiv istih nepovratno je uništena. Imam osjećaj da su namjerno stavili neiskusnog tužioca koji će ispucati prilike kod svih ovih kriminalaca, iste te neće proći jer su neprofesionalno urađene i samim ti njihovo kriminalno stečena korist će biti legalizirana.

Svaka cast. Tacno, slazem se. Jedino sto bih promjenio jest da se ne radi o tuziocu koji pojma nema, nego vrlo dobro zna sta radi i namjerno sastavlja aljkave optuznice. Ali, mi smo takav narod, svi bi nesto preko veze. U kaficu malo vise slaga, u ateljeu vise sira, u restoranu bar dodatno kecapa da stavi 🤣 

Jednostavno receno, godine korupcije koja utice na lose skolovanje, besparica (uz nju ide pad etickih normi) su od nas napravile ovo sto jesmo. Sluge mocnicima, cak mi se cini da nekako uzivamo kad nas neko gazi (ne znam kako se tacno kaze, tipa mazohizam , sadizam). Danima posmatram, upravo ovakvi sto su optuzivani i sumnjiceni za milionske prevare ponosno setaju gradom, ljudi ih grle, ispadaju heroji 😀 a grle ih upravo ljudi sto za 20 rintaju citav dan... Umjesto da okrene glavu od njega ako ga vec javno ne pljune. Cudan smo mi narod, cak se nekad zapitam da li su price o ljutim krajisnicima, ljudima cvrstog karaktera, ponosa, besi (ovi stariji znaju sta je to) istinite ili samo umjetnicki mit 😞😞😞

• Like 1

Koji će se tužiocu boriti protiv korupcije kad su svi postavljeni na osnovu stranke .

Ja osobno 10 godina u sudskoj i pravnoj branši u Nizozemskoj i kad vidim ko se sve kod nas naziva dobar tužioc bude mi smiješno .Osnovno pravilo je da sudije tužiocu moraju biti apolitični !

On 21. 11. 2018. at 21:48, Barba said:

Koji će se tužiocu boriti protiv korupcije kad su svi postavljeni na osnovu stranke .

Ja osobno 10 godina u sudskoj i pravnoj branši u Nizozemskoj i kad vidim ko se sve kod nas naziva dobar tužioc bude mi smiješno .Osnovno pravilo je da sudije tužiocu moraju biti apolitični !

Pa Barba, prije par godina ti bese vozac, sad  glavni tuzioc!

Cestitke!

13 minutes ago, Umugande said:

Pa Barba, prije par godina ti bese vozac, sad  glavni tuzioc!

Cestitke!

Nikad vozač nisam bio očito si nešto pogriješio !

A nisam ni tužioc mada bi mogao biti .

Ja sam SOX LAW Ekspert 

Edited by Barba
  • Upvote 1